Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

KIRIKKALEKIRIKKALE
YAHŞİHAN YAHŞİHAN 
İLÇESİİLÇESİ
www.www.
yahsihanliyizyahsihanliyiz
.com.com
İLLER ARASI MESAFE İLLER ARASI MESAFE

İletişimİletişim Formu Formuinfo@yahsihanliyiz.com

BAŞKAN TÜRKYILMAZ DAN İŞ KUR VE MİLLİ EĞİTİM BASIN AÇIKLAMASI

BAŞKAN TÜRKYILMAZ DAN İŞ KUR VE MİLLİ EĞİTİM BASIN AÇIKLAMASI


defa gösterilmiştir
ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapacak iş kur personeller için kura da Yahşihan´a haksızlık yapıldığını iddia etti.

İl genelinde yapılan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapacak iş kur personeller için kura da Yahşihan'a haksızlık yapıldığını iddia etti.

Basın açıklamasına belediye meclis üyelerinin yanı sıra İl Genel Meclis Üyeleri de katıldı.

Türkyılmaz ?Milli Eğitim Müdürlüğüne verilecek olan İş kur elemanlarında yapılan kura çekimine istinaden bir basın açıklama yapma gereği duyduk. Gördüğünüz gibi burada Ak Parti Meclis, CHP ve MHP meclis üyelerimizle Ak Parti ve MHP İl Genel Meclis üyelerimizde buradalar. Kırıkkale?de geneli için yaklaşık 400 e yakın bir iş kur personeli kurası gerçekleşti. Dağılıma baktığımızda Yahşihan?da nüfus 28285 ve Okul sayımız 19 dur. Yahşihan'a verilen sadece 34 personeldir. İsmini vermek istemediğim bir ilçe nüfusu 6120 ve okul sayısı 6 bu ilçeye de yine Yahşihan gibi 34 personel verilmiştir. Diyebilirsiniz ki bu Milli Eğitimin işi sizinle ne alakası var. Ancak burada halkı temsil eden kişileriz. Buda ilçemizi çocuklarımızı ilgilendiren bir konu. Bu kuranın adilane yapıldığı kanaatinde değiliz. Tekrar değerlendirilerek ilçemize ek kontenjan verilmesini istiyoruz. Bunun Yahşihan?da eğitim gören öğrencilere kesilen bir ceza olarak görüyoruz. Siyasete bağlamıyoruz bu konu sadece İş kur İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim İl Müdürlüğünün bir hatası olarak görüyoruz. Bu konunun tekrar gözden geçirilmesini rica ediyoruz? dedi.RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,03

© 2009 yahşihanlıyız.com
Yahşihan İlçesi Web Portalı http://www.yahsihanliyiz.com

Tam Ekran