Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

KIRIKKALEKIRIKKALE
YAHŞİHAN YAHŞİHAN 
İLÇESİİLÇESİ
www.www.
yahsihanliyizyahsihanliyiz
.com.com
İLLER ARASI MESAFE İLLER ARASI MESAFE

İletişimİletişim Formu Formuinfo@yahsihanliyiz.com

DOWN SENDROMLU MERYEM İN HAYALİ

DOWN SENDROMLU MERYEM İN HAYALİ


defa gösterilmiştir
Down Sendromlu Meryem Türkyılmaz, çocukluğundan bu yana istediği zabıta olma hayalini gerçekleştirdi.

İlçesinde İlçe sakinlerimizden Down Sendromlu Meryem Türkyılmaz, çocukluğundan bu yana istediği zabıta olma hayalini gerçekleştirdi.Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Meryem?in haftanın 2 günü Pazar yerinde denetim yapacağını söyledi.

DİĞER HAYALİ MÜGE ANLI İLE BULUŞMAK

Çocukluğundan beri zabıta olmak isteyen Meryem Türkyılmaz?ın bu isteğini yerine getiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, bir hayali gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını ifade etti.Başkan Türkyılmaz ile birlikte Bayraktepe Mahallesine kurulan Pazar yerini kontrol eden Meryem Türkyılmaz, pazarcı esnafını denetledi. Renkli görüntülerin yaşandığı denetimde, Meryem?in mutluluğu görülmeye değerdi. Başkan Türkyılmaz,?Meryem?in iki hayali vardı. Zabıta olarak hayalinin biri gerçekleştirdik.Diğer hayali ise Müge Anlı ile buluşmak. İnşallah yeni yayın dönemi başladığında Müge Hanımdan randevu alıp gitmeyi planlıyoruz. Bu arada haftanın 2 günü Meryem artık bizimle çalışacak.? diye konuştu. 


RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0293

© 2009 yahşihanlıyız.com
Yahşihan İlçesi Web Portalı http://www.yahsihanliyiz.com

Tam Ekran