Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

KIRIKKALEKIRIKKALE
YAHŞİHAN YAHŞİHAN 
İLÇESİİLÇESİ
www.www.
yahsihanliyizyahsihanliyiz
.com.com
İLLER ARASI MESAFE İLLER ARASI MESAFE

İletişimİletişim Formu Formuinfo@yahsihanliyiz.com

YAHŞİHAN DA ANNELER GÜNÜNDE ŞEHİT ANNELERİNE ANLAMLI ZİYARETLER

YAHŞİHAN DA ANNELER GÜNÜNDE ŞEHİT ANNELERİNE ANLAMLI ZİYARETLER


defa gösterilmiştir
Her yıl Mayısın ikinci pazarında kutlanan Anneler Günü vesilesiyle Yahşihan genelinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi.

Yahşihan Kaymakamı Fatih YILMAZ ve Yahşihan Belediye Başkanı Osman TÜRKYILMAZ başkanlığında gerçekleştirilen ziyaretler halkın takdirini kazandı.

ZİYARETLER İÇİN EKİPLER OLUŞTURULDU

Şehit Anneleri ziyaretleri için idari amirlerden ekipler oluşturuldu.

Kaymakam YILMAZ, Belediye Başkanı TÜRKYILMAZ ve Demet YALÇIN: Şehit Osman YILDIRIM ve Şehit Murat SITKI?NIN anneleri ve İlçenin en yaşlısı Irmak Köyünden Ayşe GÜMÜŞ ziyaret edilerek çiçekler hediye edildi.

                Belediye Başkan Yrd. A. Cemil ŞERBETÇİOĞLU, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dursun GÖĞER, İlçe Emniyet Md. Vekili Komiser Yrd. Hüseyin TEKİN, Belediye Muhasebe Müdürü Zeki KURTARAN ve İlçe Müftüsü Muharrem EVİRGEN tarafından Şehit Ahmet SANDALCI annesi ziyaret edildi ve Şehitler için Kur-an?ı Kerim okunarak dualar edildi.

                İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ali Oğuz KAHRAMAN ve Belediye Başkan Yardımcısı Hakan ŞANSAL tarafından Şehit Ali TONGA?NIN annesi ziyaret edildi.

                Şehit Vedat KUTLUCA, Şehit Aydın ÇOPUR, Şehit Turgay UGANTAŞ ve Şehit Cumhur BAHADUR? UN anneleri de diğer idari amirler tarafından ziyaret edildiler.

                 Kaymakam YILMAZ ve Belediye Başkanı Osman TÜRKYILMAZ ziyaretlerde Şehit Annelerinin bir istek ve arzularının olup olmadığını sordular. Talepleri olduğu takdirde bir emir bilerek yerine getirmeye çalışacaklarını söylediler.

Kaymakam YILMAZ ?Şehit Annelerinin her zaman başımızın üstünde yerleri vardır. Allah katında bile kutsal bir yeri olan tüm annelerin anneler gününü kutluyorum. Hele ki bu zorlu zamanda özellikle 65 yaş üstü annelerimiz evlerinden çıkmasınlar bir telefon uzaklarındayız isteklerini yerine getirmek için her zaman hazırız?dedi.


RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,033

© 2009 yahşihanlıyız.com
Yahşihan İlçesi Web Portalı http://www.yahsihanliyiz.com

Tam Ekran