Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

KIRIKKALEKIRIKKALE
YAHŞİHAN YAHŞİHAN 
İLÇESİİLÇESİ
www.www.
yahsihanliyizyahsihanliyiz
.com.com


İletişimİletişim Formu Formuinfo@yahsihanliyiz.com

YAYA GÜVENLİĞİNİN NÖNETÇİSİYİZ FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ

YAYA GÜVENLİĞİNİN NÖNETÇİSİYİZ FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ


defa gösterilmiştir
“Yaya güvenliğinin nöbetçisiyiz”

İlçe Emniyet Müdürlüğünce tüm Türkiye genelinde eş zamanlı olarakyapılması planlanan ?Yaya güvenliğinin nöbetçisiyiz? sloganı ile 14.30?da ŞehitOsman YIDIRIM ilkokulu önünde farkındalık etkinliği yapıldı.

Farkındalık etkinliğine Kaymakam Fatih YILMAZ, İlçe Emniyet Müdürü ErdalAKKUŞ, Yahşihan Belediye Başkanı Osman TÜRKYILMAZ, İlçe genelinde tüm KamuKuruluş Amirleri ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte kimi polis memurlarınca öğrencilere konu hakkında bilgi vebroşür verirken, kimi polis memurlarınca sürücülere bilgi ve broşür dağıtıldı.

KaymakamYILMAZ ve İlçe Emniyet Müdürü AKKUŞ öğrencilere broşürler dağıttı. YILMAZöğrencilere ?bu broşürler sizler okuyorsunuz ve sonrasında da ailelerinizeokutuyorsunuz, sizlere güveniyorum. Bu kurallara uymayanları uyarmak bizimvatandaşlık görevimizdir? dedi.


RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0312

© 2009 yahşihanlıyız.com
Yahşihan İlçesi Web Portalı http://www.yahsihanliyiz.com

Tam Ekran